Ranking kredytów gotówkowych online

Ranking kredytów gotówkowych online

Ranking kredytów gotówkowych to dobre rozwiązanie, jeśli poszukujesz najtańszego kredytu gotówkowego w sieci. Ranking kredytów gotówkowych na naszej stronie projektujemy tak, by zawsze wygrały zwycięskie oferty, które może otrzymać praktycznie każda osoba z dobrą zdolnością kredytową. Ranking kredytów gotówkowych pozwala znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy w Polsce, a także zdobyć informacje o wszystkich innych ciekawych rozwiązaniach.

Ranking kredytów gotówkowych – jak go układamy?

Nasz ranking kredytów gotówkowych opieramy na jednym podstawowym założeniu – wygrywa ten bank, który posiada najtańszy kredyt gotówkowy. Jak sprawdzamy, który bank ma faktycznie najtańszy kredyt gotówkowy? Nie patrzymy tylko i wyłącznie na wysokość raty czy oprocentowanie, ale zwracamy szczególną uwagę na kwestie związane z Rzeczywistą Roczną Stopą Oprocentowania. Naszym zdaniem RRSO, to jeden z najistotniejszych mierników kosztów kredytu, ponieważ zawiera w sobie informacje o wszystkich kosztach, które trzeba będzie ponieść, decydując się na konkretny kredyt gotówkowy.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania to zsumowane wszystkie koszty dowolnego kredytu gotówkowego, wyrażone jako wartość procentowa w stosunku rocznym. Znając wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania wybranego kredytu gotówkowego, możesz porównywać ze sobą dowolne kredyty gotówkowe, nieistotna jest tutaj wysokość zobowiązania, czy długość kredytu gotówkowego. W związku z tym, możesz dowiedzieć się, czy korzystniejszy będzie dla Ciebie np. kredyt gotówkowy w Pekao SA na 35 tysięcy złotych z okresem spłaty 48 miesięcy, czy kredyt gotówkowy w Eurobanku na 30 tysięcy złotych z okresem spłaty, wynoszącym 36 miesięcy.

Co warto wiedzieć o naszym zestawieniu?

Korzystając z naszego rankingu kredytów gotówkowych możesz mieć pewność, że za każdym razem masz do czynienia z obiektywnym, niesponsorowanym zestawieniem najtańszych kredytów gotówkowych, które można dostać na terenie naszego kraju. Co istotne, interesuje nas kredyt gotówkowy bez dodatkowych opcji, takich jak dodatkowe i nieobowiązkowe ubezpieczenie kredytu gotówkowego, brak promocyjnych ofert, czy specjalne ulgi dla stałych klientów.

Nasz ranking kredytów gotówkowych bazuje tylko i wyłącznie na ofertach, o które może zapytać praktycznie każda osoba, zainteresowana kredytem gotówkowym online. Co ważne, nie szukamy kredytów gotówkowych dla osób z kiepską lub zerową zdolnością kredytową, a także osób, które borykają się z problemem zadłużenia, lub negatywną historią kredytową. Tworząc nasz autorski ranking kredytów gotówkowych, poszukujemy ofert dla osób, które mają szanse na kredyt gotówkowy w każdym banku, który oferuje kredyty gotówkowe.

Ranking kredytów gotówkowych – my już wiemy, kto wygrał

Ranking kredytów gotówkowych 2020, został stworzony na poniższych warunkach:

  • Wysokość zaciąganego kredytu gotówkowego równa 40 000 zł
  • Okres spłaty wynoszący 7 lat – 84 miesięcy
  • Możliwość zawnioskowania o kredyt gotówkowy przez internet
  • Brak promocyjnych ofert, zniżek, czy rabatów dla klientów
  • Brak ubezpieczenia za kredyt gotówkowy

Jak się okazuje, najtańszy kredyt gotówkowy w Polsce na wybranych warunkach, posiada znany wielu klientom Citi Handlowy. Pożyczka gotówkowa w tym banku to najlepsza oferta kredytu gotówkowego w 2020 roku. Pożyczając 40 000 zł na okres 84 miesięcy, trzeba będzie oddać 52 012,76 zł. Mowa tu oczywiście o kredycie gotówkowym, bazującym na przykładzie reprezentatywnym, który przesłał nam do analizy bank. Pozostałe oferty kredytu gotówkowego, bazują również na przykładach reprezentatywnych.

Najlepszy kredyt gotówkowy jest w Citi Banku

Dlaczego oferta Citi Banku Handlowego jest najlepsza? Najtańszy kredyt gotówkowy w Citi Handlowym, posiada rekordowo niskie RRSO, czyli Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania, która wynosi zaledwie 8,19 procent.

Oprocentowanie zmienne kredytu gotówkowego w Citi Banku Handlowym jest równe 5,99 procent, natomiast prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego dla banku jest równa 6 procent.

Zaciągając kredyt gotówkowy w Citi Banku, trzeba będzie liczyć się z miesięczną ratą w wysokości 619,20 zł.

Drugie miejsce w rankingu kredytów gotówkowych 2020

Jak się okazuje, jeśli chcesz pożyczyć 40 000 złotych w dowolnym banku w Polsce, na okres co najmniej 7 lat (84 miesięcy), warto udać się do Santander Banku Polska, w którym czeka na Ciebie naprawdę tani kredyt gotówkowy.

Oferta Santander Banku Polska, zajęła drugie miejsce. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wynosi 10,41 procent, natomiast oprocentowanie nominalne, wynosi 7,99 procent. Pożyczając 40 000 złotych na okres 84 miesięcy, trzeba będzie oddać 55 488,88 zł. Prowizja za udzielenie kredytu gotówkowego dla Santander Bank Polska, wynosi równe 5,99 procent.

Ranking kredytów gotówkowych – trzecie miejsce

Ostatnie miejsce na podium w naszym zestawieniu najtańszych kredytów gotówkowych zajmuje oferta BGŻ BNP Paribas. Kredyt gotówkowy w tym banku wiąże się z oprocentowaniem równym 6,99 procent. Natomiast wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania jest równa 10,78 procent. Jak widać, w porównaniu do oferty Citi Banku Handlowego, jest to spora różnica, ale nadal jest to interesujący kredyt gotówkowy. Zaciągajć 40 000 złotych na okres 48 miesięcy, trzeba będzie spłacić 55 713,78 zł. Wysokość miesięcznej raty wynosi 663,26 zł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *